Jdi na obsah Jdi na menu

Náš senátor

 

znak-senat.jpg

Milé dámy, vážení pánové,

děkuji vám za významnou podporu projevenou v obou kolech voleb do Senátu ČR. Velmi si vážím vaší důvěry, bez které bych toho nikdy nedosáhl. Po své 6 leté období vám budu pomáhat a pracovat pro vás. Můžete se na mne kdykoliv obrátit s vašimi problémy či návrhy, budu se vám snažit maximálně vyjít vstříc.

Váš senátor
Jan Žaloudík

_____________________________________________________________

V roce 2010 se konaly také v senátním obvodu č. 55 - Brno-venkov, jehož součástí je i město Tišnov, volby do Senátu PČR. Česká strana sociálně demokratická  nominovala do boje o křeslo senátora nestraníka Prof. MUDr. Jana Žaloudíka, CSc., bývalého ředitele Masarykova onkologického ústavu a děkana Lékařské fakulty MU Brno.

Prof. Žaloudík, povoláním lékař (onkochirurg), vyzval k souboji o senátorské křeslo mimo jiné i dosavadního senátora a exministra zdravotnictví Tomáše Julínka z ODS.

Ke své kandidatuře prof. Žaloudík uvedl: „Na sklonku své profesní kariéry a z obavy před dalšími riziky případně pokračujících chybných kroků doktora Julínka a jeho skupiny, avšak bez jiných osobních ambicí, cítím vůči frustrované odborné i laické veřejnosti i vůči sobě povinnost další destrukci čelit. Využívám k tomu demokratického mechanismu, možnosti a důvěry, kterou mi i jako nestraníkovi poskytla pro tento cíl ČSSD.“

 

Veškeré informace najdete na osobní internetové prezentaci Prof. Žaloudíka

www.zaloudik.cz

Profil prof. Žaloudíka na oficiální webové prezentaci Senátu Parlamentu ČR.

 

radost_z_pr__ce.jpg

 radost-ze-spolecneho-boje_1.jpg

 radost_z_nadhledu.jpg

 radost-z-funkce-dekana_3.jpg